צילומי תדמית לעסק

בסביבה האינטרנטית של היום, הויזואליות תופסת משקל גדול יותר ויותר בקבלת הרושם הראשוני של הלקוח שלכם על העסק או המוצר שאתם מציעים.

ואם בעבר הצרכנים היו מבלים יותר זמן בדיפדוף בעמודי האינטרנט, היום הם מבלים הרבה פחות זמן, ונותנים לויזואליות ״לקנות״ אותם.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה…

אם פעם צילום היה חלק נפרד מכל עולם קידום ובניית האתרים, כמו שאפשר להבין היום זה חלק בלתי נפרד ממנו , ומנהלי השיווק צריכים לעבוד בתאום מוחלט עם צוותי הצילום והלקוח על מנת שהמסר השיווקי יעבור ללקוח כמו שצריך , ולכן בחרנו לשלב את השניים תחת קורת גג אחת.

צילומי תדמית של בית העסק

צילום פורטרטים עסקיים

צילומי אווירה

הפקת סרטוני תדמית

צילום כנסים וימי חברה

צילום אדריכלות

אחרי שנבין את צורכי העסק שלכם, ונאפיין את המסר הפרסומי , ונבין יחד באיזה ערוצי תקשורת נרצה לפעול , נבנה יחד איתכם את הקונספט המתאים עבורכם לצילומי התדמית לעסק שלכם, בין אם בוידאו ובין אם סטילס.

לימי הצילום כבר נכין אתכם כמו שצריך, הן מבחינת סדר היום וההתנהלות שלו, איפור לעובדים במידת הצורך, וייעוץ על סוגי בגדים שרצוי ללבוש לאותו היום וכמה סטים רצוי להביא, ככה שאתם יכולים להיות רגועים בגזרה הזו.

המטרה מיום צילום שכזה היא לצאת עם בנק של צילומי תדמית שישקף ללקוח את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

בנוסף נוכל ללוות את העסק שלכם בכנסים וימי כיף כך שגם הלקוחות שלכם יוכלו קצת לראות ולעקוב מעבר לשירותים או המוצר שלכם, אלא לראות למעשה את כל פועלכם.