צילומי כנסים וערבי חברה​

בעידן הרשתות החברתיות הפקת כנסים וערבי חברה הפכו לדבר שכיח יותר בשנים האחרונות ומושקעים בהם הרבה יותר אנרגיה ומחשבה מבעבר.

הסיבות הן רבות ומגוונות….הרצון להרשים את המתחרים ואת הלקוחות, הרצון לספק לעובדים פעילויות משחררות מחוץ לשעות העבודה או להציג ללקוחות או שותפים עיסקיים מידע רלוונטי ועוד ועוד…

בעידן הדיגיטלי אירועים מושקעים אלו הם עוד הזדמנות להציג את פעילות החברה לעוקבים האדוקים של החברה, והזדמנות מצויינת לייצר תוכן איכותי ומושקע הן לרשתות החברתיות והן לאתר האינטרנט של החברה ובכך להציג תוכן מגוון ושונה מהתוכן השיווקי הקבוע.

צילומי כנסים ואירועים עסקיים

צילומי ערבי חברה

צילום יום כיף או נופש חברה

צילום הרצאות

אירועים תקשורתיים

צילום ליח״צ

דוגמאות לצילומי כנסים

לכן, החלטנו לספק שירות צילומי כנסים וערבי חברה ע”י צוות צילום מקצועי ומנוסה במטרה לתעד עבורכם ועבור לקוחותיכם את פעילויות החברה.

חברות רבות מזמינות להקת אירועים לאירועי חברה על מנת להעצים את האירוע, מומלץ לשלב גם צלמים מקצועיים על מנת לתעד את זה בצורה הטובה ביותר.

יחד ננתח ונבין את היקף האירוע ונבנה יחד תוכנית שתתעד את האירוע על הצד הטוב ביותר, הן בסטילס והן בוידאו בצורה שבה תוכלו לקדם ולשווק את העסק בצורה מעוררת עיניין לקהל העוקבים שלכם ואף נתאים את התוכן לרשת החברתית שבה יפורסמו החומרים.

כנסים של חברה הם נכס דיגיטלי לכל דבר ועניין. הם מלמדים על גודל החברה ועל האופי שלה. את צילומי הכנסים מומלץ להעלות לכל הנכסים הדיגיטליים של החברה לרבות אתרי אינטרנט, עמודי פייסבוק, אינסטגרם ועוד.

כמובן שחשוב מאוד להעלות את התמונות בפורמט איכותי ש”יפאר” את גודל הכנס ואת מעמד החברה.

פשוט מאוד! חברה המספקת שירותי צילום כנסים מציגה את העבודות שלה באתר האינטרנט ובנכסים הדיגיטליים שלה. יש לבחון את התמונות ואת החברות להם היא מספקת עבודה. אנו עבדנו בשיתוף פעולה עם חברות כמו DHL, רפאל, ישקר ועוד חברות גדולות אחרות.

מומלץ מאוד לתעד את הכנס המדובר גם באמצעות סרטון וידאו. סרטוני וידאו ידועים בהשפעתם הדיגיטלית שכן הם מושכים יותר את העין ויוצרים יותר עניין.

סרטון הכנס צריך להיות כתקציר המציג את תמצית הכנס בצורה תמציתית ומעניינת. ניתן להזמין דרכנו צלם סטילס + צלם וידאו לכנסים כולל עריכה ועיבוד הסרטון במחיר משתלם במיוחד.

נשמח להעניק לכם שירות ולתעד את הכנס הבא שלכם… צרו איתנו קשר להתאמת החבילה לצרכים שלכם. 
נתראה בכנס 🙂